KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17359255

nr 1735 9255

Eric Hansen, Monogramsignerad, EH. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x100 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 19:36:27